Free Telia Travel Apps Download Full

116

Free Telia Travel Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP

Telia Travel

Free Telia Travel Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP.Telia Travel Apps Full Version Download for PC.Herunterladen Telia Travel Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.There haben nur kostenlose Apps für PC verloren überprüfen Kostenlose PUTLOCK Apps herunterladen.Ich glaube, Sie mögen Kostenlose Petscop Klassische Apps herunterladen das wird Ihnen einen Spaß time.If Sie dies nur für PC-Anwendungen wie versuchen Free Vichatter Apps Download auch.

Downloadappsgames.com ist ein Web-Verzeichnis von kostenlosen Apps apk-Spiele für PC Windows, einfach herunterladen apk für PC,dann kostenlosen Apps auf dem PC installieren ,or install Telia Travel apps from Google play store.We will show you how to download Telia Travel apk for pc and run apps apk on pc.Just download Hulu Apps für PC,Fortcraft APK,Droidadmin APK.Just Download Telia Travel APK for PC Here.

Telia Travel äpp võimaldab Telia ning Diili lepingulistel ja kõnekaardi klientidel välismaal olles jälgida oma mobiilse interneti kasutust, muuta Telia interneti kuu- ja päevalimiite, osta Telia Reisikindlustust ning tutvuda sihtriigi infoga.

Telia Travel teenuste ülevaade

Äpi avalehel tuvastatakse kliendi mobiiltelefoni asukohamaa automaatselt mobiilsidevõrgu tunnuse järgi. Seejärel kuvatakse riigi lühitutvustus, pilte ja lisainfot. Esilehel ja turismiinfo sektsioonis asub ka valuutakonverter, juhul kui asukohamaa valuuta on eurost erinev.

Vasakult ülal asuvast menüüst on võimalik sihtriiki muuta, misjärel muutub kogu esilehe ja turismiinfo sisu vastavalt valikule. See võimaldab eelnevalt vastava sihtriigi infoga tutvuda, äppi salvestada ning seda välismaal olles ilma internetiühenduseta kasutada.

Üldine riigiinfo sisaldab Eesti VälisministeeriumiReisi targaltinfot (maale sisenemise nõuded, hoiatused, kasulikud infoallikad, saatkondade kontaktid, riigis registreerimine, jms).

Turismiinfo all on võimalik otsida lähimad majutusasutusi, söögikohti ja ühistranspordi peatuseid koos asukohta navigeerimisvõimalusega. Suur osa turismiinfo sektsioonist on võimalik äppi salvestada enne reisi ja kasutada seda välismaal internetiühenduseta.

Äpi kaudu saab sõlmida Telia Reisikindlustust, mis taustal kasutab info edastamiseks ja vastuvõtmiseks SMS-teenust. Äpi kaudu saab reisikindlustus osta ka enne reisi algust ja koos reisi ärajäämise kaitsega. Kindlustada saab lisaks endale ka teisi pereliikmeid ja tuttavaid.

Telia Roamingu sektsioonis on võimalik jälgida Telia interneti kasutuse mahtu reaalajas vastavalt Telia interneti pakettide päevalimiitidele. Infot peab ise uuendama ja selleks on vaja internetiühendust (mobiilside või WiFi vahendusel). telia interneti päevalae või kuulimiidi saavutamisel saab äpi kaudu seda muuta või juurde tellida. Lisamahu tellimine teostatakse SMS-i teel, mis võimaldab lisamahtu tellida ka internetilimiidi täitumisel ja internetiühenduse katkemisel.

Telia interneti roamingtsooni info näitab mis tsoonis asutakse, palju maksab interneti kasutamine, kui suur on päevalae limiit (vastavalt kasutaja internetipaketile) ja mis riikides see kehtib. Telia roaminghinnakirja all tuvastab äpp automaatselt asukohamaa ja pakub selle riigi operaatorite info.

Tagasihelistamisteenus võimaldab mõnedes riikides soodsamaid kõnesid, tellides kõne kodumaalt. Täpsem info juhendite all ning Telia roaminghinnakirjas.

Minu profiili sektsioon sisaldab minu enda ja minu poolt sisestatud pereliikmete ja sõprade andmeid, mida kasutatakse reisikindlustuse sõlmimisel ja välisriiki reisimise registreerimisel.

Reisiajalugu jätab meelde, kus riikides ja linnades oled käinud ning kuvab neid kaardil koos piltidega, mida on mobiiltelefoniga reisi ajal tehtud. Asukohad kuvatakse Google Maps kaardil ja külastatava piirkonna täpsusega.

Paremal üleval oleva ümbriku ikooni all asub Telia roaminguga seotud sõnumihalduskeskkond kuhu koondatakse kokku äpiga seotud sõnumivahetus (reisikindlustuse sõnumid, päeva- ja kuulimiitide tellimused ja muud Telia Roaminguga seotud sõnumid). Äpp loeb automaatselt sisse kõik Telia roamingteenustest saadetud sõnumid ja kustutab need mobiiltelefoni SMS postkastist, et mitte häirida kasutaja isiklikku sõnumivahetust.

How To Play Telia Travel Apps On PC,Laptop,Tablette

1.Download und Installation von Android-Emulator auf dem PC,Laptop,Tablet.Click “Herunterladen Emulator” herunterladen.

2.Führen Android Emulator auf dem PC, Laptop oder Tablet.

3.Öffnen Sie Android-Emulator für PC,Laptop,Tablet import the Telia Travel Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Installieren Telia Travel APPS für PC Windows.Now Sie spielen können Telia Travel Apps Spiele auf PC.

APK HERUNTERLADEN DOWNLOAD-Emulatoren