Free TamNerede Apps Download Full

126

Free TamNerede Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP

TamNerede

Free TamNerede Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP.TamNerede Apps Full Version Download for PC.Télécharger TamNerede Apps Latest Version for PC,Portable,Windows.There ont perdu des applications gratuites pour PC il suffit de cocher Gratuit Télécharger PUTLOCK Apps.Je pense que vous aimerez Petscop gratuite Classic Apps Télécharger qui vous donnera un time.If plaisir que vous aimez ce Applications pour PC juste essayer Gratuit Télécharger Vichatter Apps aussi.

Downloadappsgames.com est un répertoire web des applications jeux APK pour pc windows, il suffit de télécharger l'APK pour PC,puis installez des applications gratuites sur PC ,or install TamNerede apps from Google play store.We will show you how to download TamNerede apk for pc and run apps apk on pc.Just download Hulu Apps pour PC,Fortcraft APK,Droidadmin APK.Just Download TamNerede APK for PC Here.

TamNerede bireysel bir konum paylaşma servisidir. Uygulama içindeki adımları takip ederek Turkcell hattınızla kayıt işleminizi gerçekleştirip kendi konumunuzu sorgulayabilir veya sevdiklerinizi davet ederek listenize ekleyebilir ve nerede olduklarını sorgulayabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda TamNerede’ye cep telefon numaranız değil, numaranızın sadece Turkcell’in bildiği bir yöntemle şifrelenmiş hali ulaşır. TamNerede tüm konum sorgularını bu şifre üzerinden yapar. Şifreyi telefon numaranızla eşleştirmek veya kimliğinizi öğrenmek TamNerede sistemi açısından mümkün değildir! Dolayısıyla cep telefon numaranız da dahil hiçbir özel bilginiz TamNerede sunucularında veya veritabanlarında saklanmaz, üçüncü şahıslara iletilmez.

Uygulama özellikleri:

TamNerede’yi kullanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir.

Keşfet
Etrafınızda neler var? Keşfet özelliği ile size en yakın restoran, eğlence mekanı, banka veya sağlık merkezi gibi ilgi noktalarını görebilir, bu noktalara dair bilgi alabilirsiniz. 24 saat içinde yaptığınız bütün Keşfet sorguları sadece bir kere, 1TL ile ücretlendirilir.

Arkadaşlarım
Arkadaş listenizde yer alan sevdiklerinizin bulunduğu konumu harita üzerinde görebilirsiniz. Ayrıca bu konuma ait sokak, mahalle, il/ilçe detayları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. ‘Listemi Düzenleseçeneği ile arkadaş listenizi düzenleyebilir; yerinizi öğrenmelerine izin verdiğiniz arkadaşlarınızın izinlerini iptal ederek onları listenizden çıkarabilir veya yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Arkadaş listenizde yer alan kişileri sorgulamanın ücreti 60 kuruştur.

Arkadaş Ekle
TamNerede ile sevdiklerinizin yerini öğrenmek için öncelikle onlardan izin almanız ve arkadaş listenize eklemeniz gerekmektedir. Eklemek istediğiniz kişiyi TamNerede kullanıcı adı ile (Örnek: EKLE MEHMET) ya da Turkcell hatlı telefon numarası ile (Örnek: EKLE 5321234567) takip listenize ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet etme işlemi ücretsizdir.

———————-

Pinpoint your own or your friendswhereabouts with TamNerede! After a quick registration process, you may invite your friends to use TamNerede as well. Once they are on your friends list, you can locate them on the map, and determine their approximate address. en outre, you can explore your surroundings, and discover restaurants, bars, cafes, and other points of interest around you.

In order to use TamNerede, you must be a Turkcell customer.

How To Play TamNerede Apps On PC,Portable,Tablette

1.Télécharger et installer Android sur PC Emulator,Portable,Tablet.Click “Emulator Télécharger” Télécharger.

2.Exécuter Android Emulator sur PC, Ordinateur portable ou tablette.

3.Ouvrez émulateur Android pour PC,Portable,Tablet import the TamNerede Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Installer TamNerede APPS pour PC Windows.Now vous pouvez jouer TamNerede Applications Jeux sur PC.

Télécharger APK TÉLÉCHARGER émulateurs