Free Telia Travel Apps Download Full

117

Free Telia Travel Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP

Telia Travel

Free Telia Travel Apps Download For PC Windows 7/8/10/XP.Telia Travel Apps Full Version Download for PC.baixar Telia Travel Apps Latest Version for PC,Computador portátil,Windows.There perderam de aplicativos gratuitos para PC basta verificar Livre PUTLOCK Aplicativos Baixar.Eu acho que você vai gostar Livre clássico Apps Petscop Baixar que lhe dará um time.If divertido você gosta deste aplicativos para pc apenas tentar Free Vichatter Apps Download também.

Downloadappsgames.com é um diretório web de aplicativos gratuitos jogos apk para Windows PC, basta fazer o download apk para pc,em seguida, instalar aplicativos gratuitos no pc ,or install Telia Travel apps from Google play store.We will show you how to download Telia Travel apk for pc and run apps apk on pc.Just download Hulu Apps Para PC,Fortcraft APK,Droidadmin APK.Just Download Telia Travel APK for PC Here.

Telia Travel äpp võimaldab Telia ning Diili lepingulistel ja kõnekaardi klientidel välismaal olles jälgida oma mobiilse interneti kasutust, muuta Telia interneti kuu- ja päevalimiite, osta Telia Reisikindlustust ning tutvuda sihtriigi infoga.

Telia Travel teenuste ülevaade

Äpi avalehel tuvastatakse kliendi mobiiltelefoni asukohamaa automaatselt mobiilsidevõrgu tunnuse järgi. Seejärel kuvatakse riigi lühitutvustus, pilte ja lisainfot. Esilehel ja turismiinfo sektsioonis asub ka valuutakonverter, juhul kui asukohamaa valuuta on eurost erinev.

Vasakult ülal asuvast menüüst on võimalik sihtriiki muuta, misjärel muutub kogu esilehe ja turismiinfo sisu vastavalt valikule. See võimaldab eelnevalt vastava sihtriigi infoga tutvuda, äppi salvestada ning seda välismaal olles ilma internetiühenduseta kasutada.

Üldine riigiinfo sisaldab Eesti VälisministeeriumiReisi targaltinfot (maale sisenemise nõuded, hoiatused, kasulikud infoallikad, saatkondade kontaktid, riigis registreerimine, jms).

Turismiinfo all on võimalik otsida lähimad majutusasutusi, söögikohti ja ühistranspordi peatuseid koos asukohta navigeerimisvõimalusega. Suur osa turismiinfo sektsioonist on võimalik äppi salvestada enne reisi ja kasutada seda välismaal internetiühenduseta.

Äpi kaudu saab sõlmida Telia Reisikindlustust, mis taustal kasutab info edastamiseks ja vastuvõtmiseks SMS-teenust. Äpi kaudu saab reisikindlustus osta ka enne reisi algust ja koos reisi ärajäämise kaitsega. Kindlustada saab lisaks endale ka teisi pereliikmeid ja tuttavaid.

Telia Roamingu sektsioonis on võimalik jälgida Telia interneti kasutuse mahtu reaalajas vastavalt Telia interneti pakettide päevalimiitidele. Infot peab ise uuendama ja selleks on vaja internetiühendust (mobiilside või WiFi vahendusel). telia interneti päevalae või kuulimiidi saavutamisel saab äpi kaudu seda muuta või juurde tellida. Lisamahu tellimine teostatakse SMS-i teel, mis võimaldab lisamahtu tellida ka internetilimiidi täitumisel ja internetiühenduse katkemisel.

Telia interneti roamingtsooni info näitab mis tsoonis asutakse, palju maksab interneti kasutamine, kui suur on päevalae limiit (vastavalt kasutaja internetipaketile) ja mis riikides see kehtib. Telia roaminghinnakirja all tuvastab äpp automaatselt asukohamaa ja pakub selle riigi operaatorite info.

Tagasihelistamisteenus võimaldab mõnedes riikides soodsamaid kõnesid, tellides kõne kodumaalt. Täpsem info juhendite all ning Telia roaminghinnakirjas.

Minu profiili sektsioon sisaldab minu enda ja minu poolt sisestatud pereliikmete ja sõprade andmeid, mida kasutatakse reisikindlustuse sõlmimisel ja välisriiki reisimise registreerimisel.

Reisiajalugu jätab meelde, kus riikides ja linnades oled käinud ning kuvab neid kaardil koos piltidega, mida on mobiiltelefoniga reisi ajal tehtud. Asukohad kuvatakse Google Maps kaardil ja külastatava piirkonna täpsusega.

Paremal üleval oleva ümbriku ikooni all asub Telia roaminguga seotud sõnumihalduskeskkond kuhu koondatakse kokku äpiga seotud sõnumivahetus (reisikindlustuse sõnumid, päeva- ja kuulimiitide tellimused ja muud Telia Roaminguga seotud sõnumid). Äpp loeb automaatselt sisse kõik Telia roamingteenustest saadetud sõnumid ja kustutab need mobiiltelefoni SMS postkastist, et mitte häirida kasutaja isiklikku sõnumivahetust.

How To Play Telia Travel Apps On PC,Computador portátil,Comprimido

1.Baixe e instale emulador Android no PC,Computador portátil,Tablet.Click “Baixar Emulator” baixar.

2.Executar emulador Android no PC, Laptop ou Tablet.

3.Emulador Android aberto para PC,Computador portátil,Tablet import the Telia Travel Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Instalar Telia Travel APPS para PC Windows.Now você pode jogar Telia Travel Apps Jogos no PC.

DESCARREGAR APK emuladores BAIXAR